فضای سبز رسمی

۴٫۴ (۸۸٫۸%) ۲۵ votes

فضای سبز رسمی (ویکتوریا) یکی از زیباترین سبک های فضای سبز بشمار می رود که با استفاده از گل و گیاهان لوکس و گران همراه با مجسمه های زیبا چشمان همگان را بخود خیره می کند.مهندسین ما با استفاده از اصول معماری منظر و دانش روز دنیا امکان طراحی و اجرای این فضای سبز خارق العاده را برای محوطه شما فراهم میکنند. این فضای سبز خارق العاده که چشمان همگان را بخود جذب می کند به پول فراوان نیاز دارد.

متریال هایی که در فضای سبز ویکتوریا می تواند مانند سایر سبک ها از آبنماها ، آلاچیق ها و … هستند اما انتخاب آنها با سبک های دیگر متفاوت است به گونه ای که در متریال هایی که در سبک ویکتوریا تعیین می شود حالت رسمی دارد و این موضوع در سبک چینش آنها نیز برقرار است وانتخاب مجسمات و آبشار و آبنما و مخصوصاً مجسمه های آنتیک جزو عناصر اصلی در این سبک محسوب میشوند.

عموماً ابزار ها و مصنوعاتی و گل و گیاهانی که در سبک ویکتوریا به کار گرفته می شود گران قیمت هستند و نگهداری آن ها نیز به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند و نیاز به بررسی تخصصی دارد. تیم تجارت سبز به طور اختصاصی در این سبک که یکی از سبک های طراحی فضای سبزی است که در اجرا و طراحی آن چندین سال تجربه دارد به عنوان مشاور در کنار شما حضور دارد و می توانید هر سوال و پرسشی که در مورد طراحی و اجرا و نکاتی که در مورد نگهداری از فضای سبز دارید و برای اطلاع از قیمت طراحی فضای سبز به سبک ویکتوریا در قسمت تماس با مامطرح کنید و پاسخگوی شما هستیم.

نمونه آبنما و برکه فضای سبز رسمی (ویکتوریا)


4.4 (88.8%) 25 votes



۱۳۷
تعداد پرسنل
۴۱۳،۷۸۱،۴۵۵،۰۰۰
مبلغ کل کارکرد تا به امروز (ریال)
۵
تعداد پروژه های در دست اجرا
تماس با ما
٠٩١٣٣٣٤٥٢٧٥-٠٩١٣٢٨٠٠٩٥٩
٠٣١٣٦٨٥٣٠٣٤
Info@AriaSarv.com
آدرس اول : اصفهان ، شهر صنعتى مباركه ، بلوار نیکبخت ، خیابان شفا ، مجتمع شفا ، طبقه اول واحد١ . . آدرس دوم : اصفهان ، خيابان بزرگمهر ، خيابان سپهبد قرنى ، نبش بن بست لاله ، ساختمان غزل ، طبقه همكف

تیم ما

غلامرضا نصوحي

صادق امیری مدیر
غلامرضا نصوحی مدیر
۱۳۷
تعداد پرسنل
۴۱۳،۷۸۱،۴۵۵،۰۰۰
مبلغ کل کارکرد تا به امروز (ریال)
۵
تعداد پروژه های در دست اجرا